İdo Tatlıses’in eşi Yasemin Şefkatli’den minik ikizleri Ayel ve Emir ile eğlenceli paylaşım


2021 yılında evlenen ünlü çift, 2024 yılının Ocak ayında Sinan Emir ve İbrahim Ayel adında ikizlerini kucaklarına alan genç çift İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, doğum sonrası minik oğulları İbrahim Ayel’in kalbindeki sorun nedeniyle endişe yaşamıştı.

Minik Ayel, kalbindeki sorun nedeniyle iki kez operasyon geçirdi.

Geçirdiği operasyonlar sonrası Yasemin Şefkatli, takipçilerine İbrahim Ayel’in sağlık durumunun iyi olduğunu duyurmuştu.

Güzel anne Yasemin Şefkatli son olarak ikizleri Ayel ve Emir ile eğlenceli bir paylaşımda bulundu.

Yasemin Şefkatli’nin “Instagram ve gerçeklik” notu ile paylaştığı karelere kayınvalidesi Derya Tuna da kayıtsız kalamadı.

Derya Tuna gelini ve torunlarına “Aşksınız siz” yorumunda bulundu.

İşte bebekleriyle kareleri…

YÜREKLERE SU SERPEN AÇIKLAMA

Operasyon sonrası Yasemin Şefkatli, takipçilerine bir bilgilendirme yapmıştı. Şefkatli, paylaşımıyla takipçilerinin yüreğine adeta su serpti.

“RAHAT BİR SÜRECE GİRDİK”

Şefkatli paylaşımının altına, “Dün gündüz geldik hastaneye. Ayel, bu sabah operasyona girdi. Süreci artık bildiğiniz için ben de bugün sizinle paylaşmak istedim tekrardan. Yoğun bakımdan çıkması kendine gelmesi derken anca yazabiliyorum. Gerçekten iyi ki varsınız! Ne denir bilmiyorum mesajlarınızı okudukça gözlerim dolu dolu oluyor! Her şey inandığım gibi çok güzel gitti, artık doktorumuzun kontrolünde daha rahat bir sürece girdik. Her şeye BİN ŞÜKÜR! Ayelikomun bir ailesi de burada dualarınız için teşekkür ederiz” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir