Öldürülen Anne ve Kız Meğer 2019’un İlk Dakikalarında Haber Olmuş!

Dün saat 15.00 sıralarında, Yenimahalle ilçesi Yeşilevler Mahallesi’ndeki Yeşilvadi Konutları’nda Yakup Koca, 1 ay önce kızı Hilal Nur’u da alıp annesinin yanına giden eşi Semiha Koca ile konuşmak için kayınvalidesinin evine gitti.

Çift, sitenin kameriyesinde bir araya geldi. Yakup Koca, çıkan tartışmada yanındaki tabancayla önce Semiha Koca’ya 6 el, ardından kızı Hilal Nur Koca’ya 1 kez ateş etti. Daha sonra aynı silahla intihar etti. Anne ile kızı olay yerinde hayatını kaybederken, yaralanan Yakup Koca da kaldırıldığı hastanede öldü.

2019’UN İLK BEBEĞİ VE ANNESİ

Hilal Nur Koca’nın 2019 yılının ilk bebeği olarak dünyaya geldiği ve dönemin Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un anne ve kızını hastanede ziyaret ettiği ortaya çıktı. Selçuk, Hilal Nur’u kucağına alıp altın takmış ve anne Semiha Koca’yı da tebrik etmişti. İlk çocuğunu dünyaya getiren Semiha Koca ile sohbet edip, Hilal Nur bebeğin sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam geçirmesini dileyen Selçuk, “Yeni yıl vesilesiyle doğan her çocuğumuz bizler adına bir umut olur umarım” ifadelerini kullanmıştı.

Yakınları, Ankara Adli Tıp Kurumu’ndan cenazeleri teslim aldığı anne ile kızı için Karşıyaka Mezarlığı’ndaki Ahmet Efendi Camisi’nde cenaze namazı kılındı. Cenazesine yakınları, arkadaşları ve bölge halkının katıldığı Semiha Koca ile kızı Hilal Nur Koca, gözyaşlarıyla yan yana toprağa verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir